Dveře - vchodové - masiv

 

Vyrábíme masivní vchodové dveře, standardně v tloušťce 52 mm, s bezpečnostními prvky jako je tříbodový zámek. U varianty s kombinací skla je použito bezpečnostní sklo. Vyrábíme dveře na míru. Jsme schopni se přizpůsobit různým představám. Na vchodové dveře používáme kvalitní masivní dřevěné materiály technologicky vysušené. Dveře naše firma dodává kompletně se zajištěním dopravy a montáže.

FISU Ext.

Vchodové dveře
dub> mořený

dveře vč.zárubně

 

FISU Int.

Vchodové dveře
dub > bílá RAL

 

BRUNO

Vchodové dveře
smrk > teak

dveře vč.zárubně

 

DELO

Vchodové dveře
smrk > lazura

dveře vč.zárubně

 

VELU

Vchodové dveře
smrk > pinie

dveře vč.zárubně

 

LIPA

Domovní dveře
smrk > lazura

dveře vč.zárubně

 

2K

Vchodové dveře
smrk > mořený

dveře vč.zárubně

 

Masivní vchodové dveře

Oprava kování

 
 


Zobrazit/Skrýt další informace

Na vchodové dveře používáme dřeviny – smrk, dub, buk a další dle výběru zákazníka. Dveře povrchově upravíme dvousložkovým polyuretanovým lakem, případně domoříme do zvoleného odstínu. Můžete si vybrat z velkého množství tvarů dveří a pro každé dveře Vám uděláme zdarma nabídku. Veškeré použité materiály pro výrobu dveří jsou prověřeny letitou tradicí.

Můžete nás navštívit osobně v našem vzorkovém studiu v Ocelářské ulici 344/10 na Praze 9 – Vysočany anebo nám zaslat Vaši poptávku elektronicky e-mailem nebo poptávkovým formulářem umístěným v horní části tohoto webu.
Aktuality

VYSOKÉ DVEŘE SAPELI 210cm ZA CENU 197cm

Akce platí do 31.8.2024 Běžně, příplatky za výšku dveří tvoří 5–10% z ceny navíc, jelikož vyšší dveře potřebují více materiálu. Nicméně...

 


Dřevěné brikety v akci - z tvrdého dřeva

Brikety jsou výhradně lisovány z tvrdého masivu. Jsme přímý výrobce, jedinečných výrobků ze dřeva a převážná produkce výrobků je z tvrdý...

 


 
verze pro tisk