Dveře

 

Vyrábíme interiérové dveře i vchodové dveře. Dveře a zárubně dodáváme včetně montáže, případně bez ní. Podkategorie obsahují dveře masivní, dveře interiérové, dveře vchodové a dveře posuvné. Jsme schopni se přizpůsobit požadavkům zákazníka. Nebojíme se nových nápadů a atypických řešení a dveře přizpůsobíme přesně Vašemu přání. Zdarma Vám na vchodové dveře nebo interiérové dveře a zárubně vypracujeme cenovou nabídku k Vašemu projektu či jednoduché zakázce. Můžete nás kontaktovat osobně, telefonicky, e-mailem nebo poptávkovým formulářem umístěným nad tímto textem.

 


Zobrazit/Skrýt další informace


Vchodové dveře, interiérové dveře a zárubně vyrábí naše společnost již 20 let. Masivní dřevo je vysoušeno dle současných moderních technologií na správnou procentuální vlhkost pro interiérové dveře nebo pro exteriérové dveře. Dveře ošetřujeme dvousložkovým polyuretanovým lakem, případně jsme schopni dveře mořit do různých odstínů.

Můžete nás navštívit osobně v našem vzorkovém studiu, kde si můžete vybrat ze škály různých provedení a materiálů či vybrat, jak barevně dveře poupravit, v Ocelářské 344/10 na Praze 9 - Vysočanech anebo nám zaslat Vaši poptávku elektronicky e-mailem nebo poptávkovým formulářem umístěným v horní části tohoto webu.
Aktuality

VYSOKÉ DVEŘE SAPELI 210cm ZA CENU 197cm

Akce platí do 31.8.2024 Běžně, příplatky za výšku dveří tvoří 5–10% z ceny navíc, jelikož vyšší dveře potřebují více materiálu. Nicméně...

 


Dřevěné brikety v akci - z tvrdého dřeva

Brikety jsou výhradně lisovány z tvrdého masivu. Jsme přímý výrobce, jedinečných výrobků ze dřeva a převážná produkce výrobků je z tvrdý...

 


 
verze pro tisk