Systémy posuvných dveří

 

zpět
Systémy posuvných dveří

Posuvný systém TRIX Zero

Systém je určen pro celoskleněné nebo dřevěné dveře. V provedení kartáčovaná nerez pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Systém je přiznaný na zdi. Je nutný volný prostor pro osazení křídla.dveře

Posuvný systém TRIX One

Systém TRIX One vás zaujme především svým jednoduchým designem a funkcí.

Jedná se o stavebnicový systém několika profilů, ze kterých lze vytvořit několik variant posuvů:

Montáž lze provést jak na čistý stavební otvor, tak i nad obložku. Výška celého systému je 90 mm. U systému komfort lze použít tzv. synchron: zavírání dvou křídel proti sobě zároveň. Krycí lišta obsahuje kartáček.

Kování pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře je v provedení kartáčovaná nerez.

Posuvný systém TRIX Heavy

Kování v provedení kartáčovaná nerez pro posuvné jednokřídlé i dvoukřídlé dveře s úchyty skla skrytými v kolejnici. Je určené pro skleněné i dřevěné dveře.

Základní profil lze zakoupit v délkách do 6ti metrů. Je možné skládat i více fixů za sebou. K fixnímu sklu je nutné dle rozměru nařezat U-profil pro kotvení do země. Krycí profil je vysoký 72 mm.

V základním provedení obsahuje profil dle objednávky, sadu tichých dorazů na stranu otevření i zavření dveřního křídla, vozíčky, vodící trn a přípravu pro dřevěné nebo skleněné dveře.


Posuvný systém Rollo

Rollo je vhodné k použití v projektech s důrazem na individualitu detailu a zároveň dokonalou funkčnost. Využívá se zejména pro kancelářské prostory a luxusní bydlení.

Kování v nerezovém provedení pro posuvné jednokřídlé dveře nebo komfort. Je určené pro skleněné i dřevěné dveře.

Jedná se o otevřený posuvný systém, na kterém není krycí lišta. Skládá se ze dvou základních částí, tyče o průměru 25 mm a kladky. U systému komfort lze použít tzv. synchron, zavírání dvou křídel proti sobě zároveň.

Stavební pouzdra pro celoskleněné dveře

Stavební pouzdra JAP NORMALINE jsou základním produktem z řady stavebních pouzder pro posuvné dveře do příček. Toto řešení Vám pomůže dveřní křídlo z prostor chodeb a pokojů schovat do „ZDI“, nebo do sádrokartonových příček. Díky stavebním pouzdrům získáte cenné místo v bytě, domě a kancelářích.

dveře

V případe zakoupení stavebního pouzdra je nutné objednat příslušenství na stavební pouzdra pro pojezdy celoskleněných dveří

dveře
Galerie posuvných systémů

Posuvné dveře 1

Posuvné dveře

Posuvné dveře

 

Posuvné dveře2

Posuvné dveře

Posuvné dveře

 

Posuvné dveře 3

Posuvné dveře

Posuvné dveře

 

Posuvné dveře 4

Posuvné dveře

Posuvné dveře

 

Posuvné dveře 5

ROLO

Jap Rolo

 
 
verze pro tisk